Společenství mistrů alchymie

Jsme cech, který vznikl nedávno a jeho smyslem je shromažďování alchymistů a jejich znalostí pod jednou střechou. Postavili jsme si cechovní budovu ve městě Abolinar, kde jsme se usadili po domluvě s cechem trpaslíků.

Cech je společenství, které má určitou hierarchii. Ovšem všichni členové se dělí s ostatními se svými zkušenostmi a vědomostmi, které získali na svých výpravách a cestách. Společně se pak věnujeme zkoumání, bádání a zkoušení různých postupů, vymýšlení receptů či zdokonalování již známých receptů.

Také chceme založit obchodní společenství, které by se přiblížilo běžným vesnickým lidem a ne jen bohatým pánům. Chceme vymýšlet a vynalézat věci, které usnadní práci rolníkům, hutníkům, zedníkům a podobně pracujícím lidem, aby jejich práce byla efektivnější a méně namáhavá. Chceme být platnými členy výprav.

Jsme cech výhradně pro alchymisty jakéhokoliv vyznání. Ať už praktické alchymie nebo alchymie, která se zabývá podstatou bytí a komunikací s démony či bhuty. Jsme společenství, které sdružuje začátečníky i pokročilé alchymisty – pyrofory či theurgy, kteří jsou komunikativní a aktivní, zúčastňují se cechovního života a plní cechovní úkoly, hrají své questy.

Jsme alchymisté, kteří hrají online dračák na
http://www.immortalfighters.net

Autoři textu: Muffinko a Pelops